O hotelu

Witamy w hotelu usytuowanym nieopodal centrum stolicy wielkopolski - Poznania. Zapraszamy do korzystania z  usług konferencyjnych oraz hotelowych.

Każdego gościa traktujemy indywidualnie

Goście Hotelu Poznańskiego są tu traktowani indywidualnie, odnajdując niepowtarzalny klimat tego miejsca. Specjalnie dobrana do potrzeb Klienta oferta gwarantuje satysfakcję ze wszystkich usług proponowanych przez nasz hotel.

Świetna lokalizacja

Dogodne położenie hotelu stwarza idealne warunki Państwa wypoczynku. Hotel mieści się na pograniczu Poznania oraz Lubonia przy zjeździe z węzła Dębińskiego, w bezpośredniej bliskości autostrady A2, gwarantującą dogodną komunikację na trasie Berlin - Warszawa.

Od Międzynarodowych Targów Poznańskich dzieli Hotel zaledwie 5 km, od lotniska Poznań-Ławica - 10 km. Cicha, spokojna okolica a także sąsiedztwo Wielkopolskiego Parku Narodowego zapewnia optymalne warunki do pracy i wypoczynku.

Hotel Poznański oddaje do Państwa dyspozycji 100 komfortowych pokoi standardowych oraz 7 pokoi typu Superior. Ponadto Hotel dysponuje kompleksem 5 sal konferencyjnych, z których największa może pomieścić do 200 osób.

Wyśmienita karta dań

Wielbicieli dobrej kuchni zapraszamy do restauracji Hotelu Poznańskiego. Restauracja zgodnie z ideą Hotelu podejmuje zarówno Gości hotelowych, jak i wszystkich tych z Państwa, którzy pragną w dobrym nastroju i pięknym otoczeniu spożyć wykwintne potrawy popijając specjalnie wyselekcjonowane trunki.

Po dniu pełnym pracy czy po długiej podróży zapraszamy na relaks do Klubu Hotelu Poznańskiego, który charakteryzuje nowoczesny wystrój oraz swobodna atmosfera. Jest to doskonałe miejsce, w którym można przyjemnie spędzić czas z przyjaciółmi czy partnerami biznesowymi. Znajdą tu Państwo szeroki wybór trunków z całego świata oraz autorskie kompozycje drinków i koktajli.

Informujemy, że nasza firma  uzyskała Subwencję Finansową, której podmiotem udzielającym był PFR.

Serdecznie zapraszamy

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij